РАДФОРМНовий етап відродження вашого бізнесу. Створення перспектив — разом відновимо успішне МАЙБУТНЄ!

Протокол №2

Зборів Керівництва РАДФОРМ та Орендарів

Дата: 26.01.2024 р.

Місце проведення: кабінет заступника Радформ

Присутні:
1. Шанайца Олександр — Директор РАДФОРМ.
2. Баженов Сергій — Заступник директора РАДФОРМ.
3. Банних Анна — Представник торгового майданчика.
4.Туз Віктор — Представник торгового майданчика.
5. Руденко Валерій — Представник торгового майданчика.

Основні Пункти Обговорення


  1. Зміна проєкту договору оренди за 2024 р.
  2. Обговорення необхідності встановлення банкомата на території ринку “Радформ”.
  3. Розгляд витратної частини поточної калькуляції 1 м2 за січень, лютий 2024р. без урахування рентабельності та витрат на оренду земельної ділянки.
  4. Визначення необхідності укласти договори сервітуту зі співкористувачами доріг на території ринку.
  5. Обговорення питання термінового стягнення заборгованості за спожиту електроенергію з орендарів ТОВ “Радформ”.
  6. Звернення до міської влади про скасування орендної плати за земельну ділянку.

Рішення зборів

1. Змінити проект договору, за рішенням ініціативної групи, а саме: замінити в договорі словосполучення “торгова площа (приміщення)” на “торгова площа”.

Замінити пункт договору
4.1 “ Розмір орендної плати за 1 (один) м² Об’єкта складає - 106,65 (сто шість гривень 65 копійок) згідно з розрахунком, який є невід’ємною частиною Договору (Додаток 1).”
на
4.1 “Розмір орендної плати за 1м2 відповідає затвердженій калькуляції, що розглядається щомісяця і включає в себе поточні витрати. Загальна ціна за торгову площу відповідає розрахунку, який є невід’ємною частиною Договору (Додаток 1).”

2. Розглянули та погодили витратну частину калькуляції та затвердили ціну незалежно від виду приміщень за 1 м2 за січень - 72,00 грн., 1 м2 за лютий - 93,00 грн. з урахування витрат на охорону території ринку з подальшим погодженням з орендарями. Доручили бухгалтеру нарахувати орендну плату за січень за погодженою ціною відповідно до торгової площі.

3. Доручити заступнику директора ТОВ “Радформ” провести перемовини зі співкористувачами доріг та укласти договори сервітуту. З отриманих коштів сформувати резерв для ремонту доріг. Протягом десяти днів провести обстеження доріг на території ринку та виявити частини, що підлягають ремонту.

4. Постановили терміново погасити борги за спожиту електроенергію до 30.01.2024р, щоб запобігти відключенню від електромережі, яке відбуватиметься згідно секторів з наявністю боржників. Повідомити про відключення орендарів. Терміново погасити орендну плату за січень місяць 24 р. згідно з затвердженої калькуляції.

5. Підготувати звернення до міської Ради з проханням скасовувати нарахування за оренду земельної ділянки ТОВ “Радформ”.

6. Наступні збори провести 02 лютого 2024 р.

Роз’яснення: ТОВ “Радформ” вимушене підписати Акти прийому - передачі торгових площ для розірвання договорів від 01 лютого 2022 року. В протилежному випадку ТОВ “Радформ” буде вимушене нараховувати орендну плату за ціною згідно з договорами від 01 лютого 2022 року та на всі торгові площі, які відповідають даному договору, незалежно від його поточного функціонування.


Голова зборів ____________________________________Шанайца О.С.


Секретар_________________________________________ Баженов С.В.

Зворотний зв'язок

Якщо у Вас є додаткові запитання або хочете дізнатися більш детальну інформацію з питання, що цікавить, залиште номер телефону для зворотного зв'язку.